Zavřít reklamu

Vyšlo demo NFS: Most Wanted

Nové Need for Speed: Most Wanted se tasí s demoverzí.

14. 11. 2012    

Máte pokušení začít porušovat dopravní předpisy otevřeného světa v akční závodní hře, o které teď všichni mluví? Pak jste se dočkali. Společnosti Electronic Arts a Criterion Games dnes vypustily do světa demo titulu Need for Speed™ Most Wanted s režimem pro jednoho hráče. Tato novinka z legendární série Need for Speed vyvolala mezi hráči i specializovanými médii na celém světě značný ohlas. Demo, které je nyní volně ke stažení na platformách PlayStation Network a Xbox Live® (odkaz), vypustí hráče do otevřeného a napříč propojeného světa města Fairhaven City, kde se mezi přáteli neustále odehrávají závody, honičky a výpravné jízdy za titulem „Most Wanted“.

Demo Most Wanted posadí hráče za volant jednoho z nejatraktivnějších vozů ve hře, Astonu Martin V12 Vantage. V dalších částech Fairhavenu pak na ně čekají další tři mazlíčci – Porsche 911 Carrera S, Audi R8 GT Spyder a Ford Focus RS500. Pokud je najdou, jsou jejich. S každým autem jsou spojeny speciální odemykatelné závody, soutěže a režimy. Sociální síť Autolog 2 generuje hráči na míru šitá doporučení, co dalšího ve hře podniknout. Doporučení jsou kompletně integrována do otevřeného herního světa a skvělým způsobem podporují vzájemnou rivalitu a soutěživost. Objeví-li se nová výzva, pak je tu i někdo, koho lze překonat. Jak zjistíte, který z vašich kamarádů nejdále proskočil billboardem u silnice? Autolog 2 vám to zjistí a k rekordu přidá i obličej aktuálního držitele. Noví hráči Most Wanted mohou v demu nasbírat až 50 000 Speed Points – a poté si je případně přenést do plné hry, kde díky nim získají náskok na žebříčku nejhledanějších renegátů silnic.

Plná hra Need for Speed Most Wanted je především nepřetržitou závodní multiplayerovou akcí bez obtěžujících nabídek a soutěžních lobby – je to čistá soutěž. Hráči dostanou na výběr nepřeberné množství různých závodů a akcí, kde za účast mohou neustále získávat body a odměny. Musí si vybojovat nejlepší pozici na startu, nebo provést riskantní manévr k vyšachování soupeřů před cílem. Need for Speed Most Wanted je aktuálně v Česku a na Slovensku v prodeji ve verzích pro Xbox 360® s podporou pohybového ovladače Kinect, PlayStation®3, PC, PlayStation Vita, iOS a Android. Další informace o sérii Need for Speed najdete na http://www.needforspeed.com.