Zavřít reklamu

Vydejte se do starověkého Egypta: Assassin’s Creed Origins můžete hrát několik dní zdarma

Vyzkoušejte si perfektní Assassin’s Creed Origins zdarma.

18. 6. 2020     Zdroj

Creed

Tento rok se v novém v Assassin’s Creed Valhalla vydáme do severských zemí a Anglie. Pokud si chcete vyzkoušet, jestli vás „nový“ směr Assassin’s Creed bude bavit, tak teď je ideální příležitost. Ubisoft totiž zpřístupní Assassin’s Creed Origins všem zdarma. A to po dobu několika dní. Hraní zdarma začíná již zítra 19. června a potrvá až do neděle 21. června. Jelikož se nejedná o malou hru, tak si ji můžete začít stahovat již nyní.

Assassin’s Creed Origins byl první hrou, která se značně odlišila od starších AC her. Ubisoft představil obrovský otevřený svět a větší zaměření na RPG prvky. Ve větší míře už se například dá hrát takovým způsobem, že budete s nepřáteli napřímo bojovat, než abyste je potichu zabíjeli po jednom. Novinky byly vesměs přijaty kladně, nicméně ne každému to může vyhovovat.

V Origins hrajete za Bayeka, medžaje z malé vesnice v Egyptě, který celý svůj život zasvětil pomstě. V příběhu postupně budete odkrývat i úplně počátky tajemného bratrstva zabijáků a podíváte se do nádherně zpracovaného starověkého Egypta. Nechybí ani sekvence z moderního světa, kde budeme sledovat příběh Layly. S ní se pak setkáme i v následujícím díle Assassin’s Creed Odyssey a zakončení jejího příběhu bychom se měli dočkat v Assassin’s Creed Valhalla.

Pokud vás tedy láka vyzkoušení Assassin’s Creed Origins, tak musíte navštívit stránky Ubisoftu, ze kterých stáhnete klienta uPlay. Poté se stačí přihlásit a nabídku ke hraní hry zdarma byste měli ihned vidět.