Zavřít reklamu

Vychází Microsoft Flight Simulator. Pilotům nabízí technologickou revoluci

Nový díl leteckého simulátoru nabídne zatím nejvěrohodnější zpracování krajiny

18. 8. 2020     Zdroj

Dnes se začíná prodávat nový kousek ze série leteckých simulátorů od Microsoftu, jednoduše pojmenovaný Microsoft Flight Simulator. Novinka nabízí zatím nejsofistikovanější simulaci létání s různými druhy letadel. K tomu přibaluje technologickou revoluci, která zatím nemá obdoby.

Nový Flight Simulator dovolí pilotům létat nad realistickým terénem kdekoliv po světě. Stejnou možnost nabízeli i jeho předchůdci, stejně tak vzdušnou volnost každému zdarma nabízí Google Earth. Microsoft však použil unikátní způsob naskenování satelitních snímků a jejich přeložení do trojrozměrných map. Tím vytvořil zrcadlovou kopii naší planety, na které existuje přes bilion stromů a miliarda věrohodně vypadajících budov. Ať si tedy vyberete maličkou Cesnu nebo gigantický Airbus, vezměte jed na to, že s nimi budete moci rušit klidná odpoledne třeba nad věrnou kopií vašeho městečka.

Podle prvních recenzí je nový Flight Simulator opravdu ultimátním dílem série. Různé modifikátory přispívají k zatím nejlepšímu pocitu z létání a vygenerovaná mapa světa nabízí nekonečně mnoho příležitostí k virtuálnímu objevování naší planety. Server IGN například ve své recenzi udělil simulátoru vzácný plný počet bodů.

Microsoft Flight Simulator je k dsipozici ode dneška, a to exkluzivně pro PC. K prozkoumání hry navíc nebudeme muset zaplatit plnou cenu, je totiž součástí základní verze Game Passu. Pokud jste tedy ještě nevyužili měsíc na zkoušku, můžete létat už od jednoho amerického dolaru.