Zavřít reklamu

Vybavte se chytrým příslušenstvím Niceboy za skvělé ceny

Komerční sdělení

13. 3. 2021    

Komerční sdělení: Na dnešním trhu s příslušenstvím se nachází několik nejrůznějších výrobců, kteří nabízí skvělé produkty. Výjimečné oblibě se přitom těší kousky od společnosti Niceboy, které kombinují prvotřídní design, moderní funkce a přívětivé ceny. Aktuálně si zmiňované příslušenství můžete pořídit se skvělou slevou a vybavit se tak doslova od hlavy až k patě.

HIVE Pins

Hudba se bezesporu stala neodlučitelným parťákem našich každodenních životů. A jak lépe si ji vychutnat než za pomocí kvalitní True Wireless sluchátek? Do této kategorie spadají i velice oblíbené špunty HIVE Pins, které na první pohled dokáží zaujmout svým kompaktním designem. Opravdovou chloubou je kvalitní uzavřená konstrukce, díky čemuž si můžete být jistí, že vás nebude obtěžovat žádný okolní hluk. Frekvenční rozsah poté činí skvělým 20 Hz až 15000 Hz. S vašim zařízením se produkt spojí prostřednictvím moderní technologie Bluetooth 5.0 a na jedno nabití dokáže nabídnout až osmnáctihodinový poslech. Samozřejmě ani nechybí mikrofon pro jednoduché vyřizování telefonních hovorů.

X-fit Watch

Jestliže už nějakou dobu uvažujete nad koupí chytrých hodinek, tak byste rozhodně neměli přehlédnout současnou akci na model Niceboy X-fit Watch. Tento produkt se totiž pyšní skvělým unisex designem s hliníkovým tělem, za kterým skrývá spoustu parádních funkcí. Samozřejmě nechybí ani voděodolnost s certifikací IP68. Hodinky konkrétně nabízí 6 sportovních režimů rozdělené podle různých aktivit a samozřejmě nechybí funkce pro počítání kroků, ušlé vzdálenosti a celkové doby pohybu. Produkt svého uživatele navíc vždy ihned informuje o příchozím hovoru či dalších notifikací a nadále si poradí s ovládáním hudby, monitorováním spánku a měřením srdečního tepu, okysličení krve a krevního tlaku. Nemusíte se ani obávat, že byste hodinky museli neustále nabíjet. Na jedno nabití totiž vydrží kolem 7 dní.

RAZE mini

V rámci právě probíhajících slev si můžete také pořídit oblíbený reproduktor Niceboy RAZE mini doslova za pakatel. Tento drobeček vás dokáže zaujmout svým 5W výkonem a až pětihodinovou výdrží baterie. Navzdory jeho malé velikosti dokáže skvěle překvapit perfektně čistým a vyváženým zvukem. O propojení se samozřejmě stará technologie Bluetooth ve verzi 4.2, avšak nechybí ani slot na microSD, USB flash disk či podpora přehrávání FM rádia. Reproduktor je nadále vybaven vestavěným mikrofonem se speciální funkcí pro potlačení šumu a frekvenční rozsah je poté od 280 Hz do 16 000 Hz. Největším benefitem je samozřejmě kompaktní design. Produkt totiž váží necelých 20 dkg a díky jeho rozměrům si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Během současných slev si můžete přijít na řadu dalších produktů od společnosti Niceboy za úžasné ceny. Kompletní nabídku nejprodávanějších kousků naleznete zde.

Komentáře nejsou povoleny.