Zavřít reklamu

Víme, jaké hry si budeme moci zahrát na Xboxu s Live Gold zdarma v červnu

Červen se nezadržitelně blíží a s ním i nálož her zdarma pro majitele Live Gold.

30. 5. 2018     Zdroj

Games with Gold xbox

Pokud patříte mezi náruživé hráče na Xboxu, kterým neunikne žádná hra zdarma v rámci předplatného Xbox Live Gold, jste tu správně. Na světlo světa se totiž dostaly tituly, které Microsoft uvolní pro hraní zdarma příští měsíc. A že je se na co těšit. 

V červnu se můžeme těšit na celkem čtyři hry zdarma, přičemž výběr bude opravdu velmi slušný. Prvním zajímavým titulem je Assassin’s Creed Chronicles: Russia. Ačkoliv se nedá tento díl asasínské série považovat za zcela plnohodnotný, pokud máte rádi plošinovky, mohl by vás na pár hodin zabavit. Octnete se na území Ruska, kde budete jako vždy bojovat proti Templářům, kteří mají v moci vzácný artefakt. Jako bonus si pak rovnou střihnete i záchranu ruské princezny. Zda za tento chrabrý čin dostanete její ruku a půl království si však raději necháme pro sebe.

Jako další tu máme rubačku Smite Gold Bundle, která je na Xboxu velmi oblíbená. Těšit se můžete na epické bitvy se silnými nepřáteli, kteří vám nedarují absolutně nic zadarmo. V rámci zpřístupnění pro držitele Live Gold navíc obdržíte spousty bonusových předmětů a skinů, takže by měl být požitek ze hry ještě lepší.

Máte rádi kostičky LEGO? Pak si nenechte ujít LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues. Jak už samotný název napovídá, převtělíte se do Indiana Jonese, který se bude v LEGO světě vypořádávat s nástrahami z filmů, které proslavil především Harrison Ford.  Jak už to však u těchto her bývá, vše bude pojato s notnou dávkou humoru. Zároveň se ale u některých pasáží solidně zapotíte.

Čtvrtá hra, kterou si budeme moci na Xboxech zahrát zdarma, je Sonic & All-Stars Racing Transformed. Už z názvu je tak jasné, že si užijete plno zábavy s modrým ježkem Sonicem a dalšími postavičkami od SEGY, které si to rozdají na závodním okruhu. A jelikož se jedná o závody vcelku netradiční, užijete si je v autech, lodích i letadlech. Užít si můžete jak multiplayer, tak i hru s více hráči na rozdělené televizi přímo u vás doma, což je paráda hlavně při různých party. 

Nabídka bude tedy poměrně zajímavá a věřím, že si v ní každý z vás alespoň něco málo najde. Jelikož jsou však tyto hry zdarma, byla by škoda jim alespoň chvíli nedat šanci.