Zavřít reklamu

V NFS Shift 2: Unleashed s Pagani Huayra

Vítr byl po staletí vnímán jako přírodní paradox, protože jednou dokázal být mírný a jindy nesmírně silný. Nově představený vůz Pagani Huayra, pojmenovaný podle andského boha větru, svou podstatou obě tyto vlastnosti dokonale vystihuje. Exkluzivně se objeví již letos v SHIFT 2 UNLEASHED™, zatím nejnovějším pokračování kritikami vysoce hodnocené série automobilových simulátorů Need for Speed™. […]

18. 2. 2011    

Vítr byl po staletí vnímán jako přírodní paradox, protože jednou dokázal být mírný a jindy nesmírně silný. Nově představený vůz Pagani Huayra, pojmenovaný podle andského boha větru, svou podstatou obě tyto vlastnosti dokonale vystihuje. Exkluzivně se objeví již letos v SHIFT 2 UNLEASHED™, zatím nejnovějším pokračování kritikami vysoce hodnocené série automobilových simulátorů Need for Speed™.

Tým vývojářů studia Slightly Mad perfektně napodobil formu i funkčnost jednoho z nejpozoruhodnějších nových supervozů loňského roku. SHIFT 2 UNLEASHED je první videohrou, kde si hráči budou moci vychutnat elegantní tvary jeho karoserie či mohutný výkon 700 koňských sil a zažít neuvěřitelně intenzivní pocity při řízení Huayry v rychlostech přes 350 km/h. SHIFT 2 UNLEASHED je špičkově autentický závodní simulátor, který dorazí na český a slovenský trh 1. dubna 2011.

Práce na designu Huayry trvaly 7 let, ale byla to srdeční záležitost. K tomu se teď přidala vynikající příležitost spolupracovat s celým týmem Need for Speed na tom, jak se podělit o náš výtvor s celým světem,“ uvedl Horacio Pagani, zakladatel společnosti Pagani Automobili S.p.A. „Nemohu uvěřit, jak úžasně přesně byli schopni přenést do hry nejen vzhled Huayry, ale především pocit z jízdy v ní. SHIFT 2 UNLEASHED dá fanouškům na celém světě možnost usednout za její volant.

SHIFT 2 UNLEASHED obsahuje inovativní technologii Autolog, která se poprvé objevila v titulu Need for Speed Hot Pursuit. Její hlavní funkcí je propojení přátel i neznámých hráčů v závodech 1 na 1 a statisticky sledovaných soutěžích, dodávajících další atraktivní dimenzi k již tradičně propracovaným možnostem vlastních úprav a ladění vozů. Hráči se také dočkají revolučních změn v podobě reálných pocitů pilota závodního speciálu díky zcela novému renderovému enginu, kompletně přepracované grafice, inovativní kameře v jezdcově helmě, nočním závodům a mimořádně autentickému modelu poškození nejen vozů, ale také tratí a jejich okolí.