Zavřít reklamu

V Cyberpunk 2077 sedneme za volant hyperaut i dosluhujících pleček

V Night City si každý najde svou káru.

16. 10. 2020    

Během včerejšího Night City Wire představili vývojáři z CD Projekt RED výběr automobilů a motorek, které budou brázdit ulice nočního města v Cyberpunk 2077. V nabídce si vybere každý, od ekonomicky přívětivých modelů po nejnovější superkáry. Automobilů má být ve hře přehršel s tím, že každé se bude ovládat zcela unikátně. Prostě hned při prvním posezení poznáte luxusní intertiér auta pro byznysmeny od skřípající karoserie pojízdného šrotu pouštních nomádů. Podívejte se na video s představením jednotlivých tříd níže sami.

Herní designéři se u nemála vozů inspirovali křivkami skutečných automobilů. Jako inspiraci lze v Cyberpunku rozeznat mega drahé Bugatti, vznesné Bentley či skromné Fiatky. Konec videa slibuje i přítomnost opravdových vozů, které známe ze skutečného světa. Ze tmy na hráče už nyní vykukují charakteristická přední světla Porsche 911.

Kromě ukázky druhů automobilů představilo studio i módní styly, do kterých se ve hře budete moci obléknout. Cyberpunk 2077 nepřestává udivovat svou obsáhlostí a přemírou možností úpravy své postavy. Ve videu jako z módní historie vám vývojáři vysvětlí, kde se jednotlivé styly vzaly a co by vás k nim mělo lákat.

O Cyberpunku toho už víme spoustu, ale i přitom brouk v hlavě připomíná, že rozhodně nejde o všechno, co nám hra při vydání nabídne. To se už rychle blíží – Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One. Verze pro next-gen konzole dorazí na začátku příštího roku, vývojáři ale už teď slibují, že i verze hry pro starší systémy se bude na nových konzolích hrát jedna radost.