Zavřít reklamu

V Assassin’s Creed Valhalla se po vydání vydáme do Irska i do Francie

Valhalla odhaluje plánované přídavky.

21. 10. 2020    

Dobrodružství v Assassin’s Creed Valhalla po vydání jen tak neskončí. Zatímco minulý díl nás vzal do mýtické. Atlantidy, vikingská sága nás pozve na dovolenou do krajů reálných. Ve dvou velkých přídavcích se vydáme do Irska a Francie.

Na jaře příštího roku vyjde rozšíření Wrath of the Druids, ve kterém Eivor půjde po stopách záhadného irského kultu tamních druidů. V přídavku uvidíme i hlavní město Dubiln, v té době energickou obchodní metropoli, kde budeme mít možnost si mezi irskou divočinou znovu zavzpomínat na klasické díly série. V polovině roku 2021 se už tak obrovský svět Valhally rozšíří o nynější francouzská pobřeží a hlavní město. Siege of Paris nabídne nové dobyvatelské aktivity.

Kromě placených DLC čeká na hráče i řada bezplatných eventů, kterými bude Ubisoft hru pravidelně updatovat. První z nich dorazí už na konci letošního roku a bude oslavovat vikingský svátek yule. V každém z updatů dorazí i nový herní mód. Další by měly přibývat v pravidelných přibližně čtvrt ročních intervalech.

Už při vydání ale budou moci hráči, co si koupí jednu z dražších edic, vyrazit po stopách legendárního Beowulfa v questu Legend of Beowulf, ze kterého ve videu sálá inspirace třetím Zaklínačem a jeho lovením tajemných monster.

Assassin’s Creed Valhalla vychází 10. listopadu na PC, Playstation 4, Xbox Series X/S a Xbox One. Verze pro Playstation 5 by měla dorazit týden před vydáním samotné konzole 12. listopadu.