Zavřít reklamu

Tvůrci komiksu Cyanide & Happiness se chystají vydat battle royale hru

Cyanide & Happiness můžeme znát například z Facebooku. Nyní se ale od tvůrců tohoto komiksu dočkáme i battle royale hry.

12. 6. 2018    

Tvůrci komiksu Cyanide & Happiness se chystají vydat hru s názvem Rapture Rejects. Cyanide & Happiness (v českém překladu Kyanid & Štěstí) můžeme znát mimo oficiálního komiksu také například z Facebooku, kde se objevuje především v podobě tzv. „memes“. Hra Rapture Rejects byla představena na včerejší E3 v prezentaci Gaming Show.

Rapture Rejects bude (další) battle royale hrou. Dočkáme se v ní ikonických známých postav z komiksu, které budou bojovat proti sobě stylem všichni proti všem, jako je to známo například ve světoznámé hře Fortnite.

Rapture Rejects má dokonce i svůj vlastní příběh. Na mapu představující peklo bude vysláno 100 Kyanidů & Štěstí, kde budou všichni bojovat proti sobě. Cílem bude samozřejmě to, abyste zůstali jako poslední naživu. Poté dostanete od Boha vysvobození z pekla a můžete se pomocí této „propustky“ vydat do ráje.

Hra Rapture Rejects bude k dispozici na Windows, a to později v roce 2018. Pokud byste si ale chtěli hru zahrát o něco dříve, můžete se zaregistrovat do alpha verze. Učiníte tak pomocí tohoto odkazu. Pokud se na vás usměje štěstí a budete náhodně vylosování jakožto alpha testeři, budete si moct hru zahrát o něco dříve. Níže vám ještě přikládám trailer na samotnou hru.