Zavřít reklamu

Tvůrci Call of Duty: Mobile chystají novou mobilní hru. Takto bude vypadat

Kvalitních stříleček není nikdy dost.

18. 5. 2021    

Jestli jsou pro telefony nějaké hry skutečně ikonické, pak jsou to bezesporu plošinovky. Právě ty totiž byly hojně dostupné v minulosti a velmi slušné oblibě se těší i nyní – tedy v době, kdy již není o 3D design nouze. A právě jedna taková se chystá na smartphony. Řeč je konkrétně o dalším přírůstku z herní série Metal Slug známé z počítačů a konzolí. 

Že se na mobily chystá nový Metal Slug je známo již poměrně dlouho, jelikož tento záměr oznámili vývojáři hry již v loňském roce. Poměrně zajímavé je pak to, že se na vývoji titulu podílí i studio, které stojí za jedním z největších herních fenoménů na mobilních obrazovkách posledních měsíců – konkrétně Call of Duty: Mobile. Jelikož se však jedná typově o úplně jiný titul, je jasné, že se Activision, pod jehož křídly Call of Duty běží, nemusí ničeho obávat. Ostatně, posuďte sami. 

Kdy přesně se novinky dočkáme není bohužel v tuto chvíli vůbec jasné stejně jako to, zda bude dostupná zdarma či za peníze. Dozvědět bychom se to však snad mohli již brzy, když na ní začali vývojáři takto lákat.