Zavřít reklamu

Torment: Tides of Numenera u nás vydá Playman

Torment: Tides of Numenera pod vydavatelstvím Playman.

14. 12. 2016    

PR team firmy Playman s.r.o. oznámil, že Playman bude začátkem příštího roku distribuovat očekávané fantasy/sci-fi RPG Torment: Tides of Numenera v Čechách a na Slovensku. Hra je pokračováním Planescape Torment, který si získal spoustu fanoušků svým jedinečným zpracováním a poutavým rozvětveným příběhem odhalujícím podstatu hráče samotného. Kalifornské Inxile studio, které hru vyvíjí, má téměř 25 let zkušeností se známými a kritiky oceňovanými tituly jako The Bard´s Tale a Wasteland 2. Světové distribuce se poprvé ujmula polská firma Techland, která však už dokázala svět nejednou zvednout ze židle svým marketingovými umem, který je dobře vidět na jejich vlastních hrách Dead Island a Dying Light.

Playman očekává veliký světový úspěch hry především díky široké fanouškovské základně a kvalitní historii vývojáře i zručnosti Techlandu zaujmout široké publikum svým originálním přístupem k hráčům. Ohlasy na samotnou hru, která si prošla beta verzí i předběžným přístupem na Steamu jsou taktéž velice pozitivní, více jak 75% recenzí na early access mají kladná hodnocení a to i přes to, že early access obsahoval zhruba jen pětinu rozsahu hry.

Vzhledem k rostoucí popularitě dobře zvládnutých a propracovaných příběhů, kterou bylo možné vidět u Zaklínače 3, The Last of Us nebo Red Dead Redmption je Torment na dobré cestě k úspěchu. Navíc jsou stále velice oblíbená dobře zpracovaná RPG a ani zde se nemá Torment: Tides of Numenera čeho bát.

K hlavním konkurentům patří tituly Elex, Divinity: Original Sin II, South Park Fractured But Whole a Expeditions: Viking které také vychází v roce 2017.

Hra bude vycházet na PC, PS4 a Xbox One. Cena ani přesné datum vydání zatím nebyly ohlášeny. Pro další informace sledujte stránku: http://buy.tormentgame.com/