Zavřít reklamu

Together VR plní touhy pubertálních hráčů

Jak si najít tu pravou skrze virtuální realitu?

20. 6. 2018     Zdroj

Together VR je opravdu zajímavý kousek. Titul sice vyšel již během dubna, ale nyní se mu stále více zvyšuje popularita a tvůrci zřejmě vycítili příležitost, a tak hru různě vylepšují. O co tedy jde? Tento „simulátor“ vám ve virtuální realitě nabídne možnost soužití s virtuální partnerkou. A jelikož tvůrci dobře vědí, co na hráče platí, tak má slečna velmi dobré proporce.

Hráč se zamiluje do virtuální dívky

Jde o dívku asijského původu, která se jmenuje Hoshihara Mei. Ta se všemožně snaží, aby se s ní hráč cítil dobře, a to vzhledem k jejímu vzhledu nebude až tak velký problém. Mei je neustále veselá, hráči nijak neodsekává a líbí se jí váš zájem o ní. O hře nebylo příliš slyšet a až nyní se Steam komunita probudila a objevila tento kousek ve větší míře. Zatím si drží celkem slušné hodnocení a nyní do hry byly přidány také dva nové oblečky pro vaší drahou Mei.

Hra dobře využívá toho, že spousta hráčů si přijde sama, a tak si tímto roztomilým simulátorem může kompenzovat jisté potěšení. Trochu zde cítíme inspiraci u filmu Blade Runner 2049, kde si hlavní hrdina vynahrazoval plnohodnotný vztah skrze umělou inteligenci. Rovněž je tu také inspirace filmem Ona, kde hlavní hrdina opět miluje pouze bezduchý stroj.

S Mei můžete hrát různé hry, kdy dochází na takové menší záležitosti jako kámen, nůžky, papír či můžete například házet šipky a spoustu dalšího. Nechybí i nějaké ty interakce přímo s vaší partnerkou a rovněž si s ní půjde v rámci možností i popovídat. Co na to říkáte? Je Together VR ideální titul na osamocené večery?