Zavřít reklamu

Titul Nioh by časem mohl vyjít i na konzoli Xbox One

Hardcore RPG Nioh by se časem mohlo objevit i na Xboxu.

8. 8. 2018     Zdroj

O tom, že Nioh je výbornou hrou není pochyb. Na to, jak byla hra obtížná, tak velké procento hráčů si ji prošlo až do samého konce, a dokonce získalo na PS4 platinovou trofej. Může za to skvělý koncept, který si hra vypůjčila od konkurenčního Dark Souls a rovněž i zasazení, jež nemělo chybu.

Nioh také pro Xbox?

Díky E3 víme, že se do hardcore verze Japonska podíváme znovu. Nioh 2 je již ve vývoji, ale zatím k němu nic bližšího nevíme. Pochopitelně je tu mírné zklamání ze strany Xbox komunity. Tento povedený kousek se totiž na konzoli Xbox One neobjevil. Nyní ale svitla naděje k lepšímu zítřkům.

Fanoušek se na Twitteru společnosti Koei Tecmo bavil přímo se zástupci společnosti o tom, zda by se někdy mohl tento RPG titul dostat i na Xbox. Smlouva, kterou má Koei Tecmo se Sony nahrává tomu, že licence na titul je v rukách Sony, což je trochu problém. Dá se předpokládat, že společnost nebude chtít hru na konkurenční platformu pustit. Nicméně je možnost, že na konci smlouvy by hra mohla vyjít i na Xbox.

Již ale nikdo nezodpověděl na jak dlouho je vlastně smlouva uzavřena. Podobná situace nastala i u her Nier Automata či No Man’s Sky. Obě hry později vyšly i na Xbox One.