Zavřít reklamu

Thermaltake vydává novou PC skříň Level 20 VT

Nová PC skříň, která disponuje dokonalým designem a přichází s přijatelnou cenou.

31. 8. 2018     Zdroj

Thermaltake Level 20 VT

Společnost Thermaltake uvedla na trh novou počítačovou skříň ve formátu Micro ATX. Ta ponese modelové označení Level 20 VT a je dostupná za rozumnou cenu, a to i přesto, že přichází s prémiovou kvalitou.

Samotný výrobce je nadšen z nejnovější produktové řady TT Premium, která je jakýmsi způsobem oslavou dvaceti let společnosti v herní průmyslu. Model Level 20 VT je úspěšnou skříní, která se může chlubit předinstalovaným 200mm ventilátorem společně s dokonalou podporou vodního chlazení. Skříň nadále disponuje čtyřmi 4mm tvrzenými skly a výměnnými panely s filtrem. Modul VT nabídne design s rovnou plochou pro základní desku, čímž umožní skrýt veškerou kabeláž.

Produkt je spojen se značkou Tt LCS, která certifikuje, že tento výrobek byl navržen pro opravdové nadšence. Taktéž zajistí zvládnutí i nejnáročnějších konfigurací vodního chlazení.

Thermaltake Level 20 VT je především optimalizován pro co největší prostor. Je rozdělen na dvě hlavní komory. Horní komora je určena k umístění základních desek a komponent PCIe, zatímco spodní je určena pro napájecí zdroj. Díky odnímatelným prostorům pro pevné disky můžeme použít větší chlazení (na úkor úložiště).

Cena a dostupnost

Model je již nyní dostupný na Amazonu za $99 (±2180 Kč).