Zavřít reklamu

The Evil Within 2 – budeme se bát?

Dneska je pátek třináctýho. A vychází The Evil Within 2. To abych se zabalil do deky a rozsvítil baterku. Snad ještě stihnu předělat křeslo na „ministerstvo úlevy“.

13. 10. 2017    

A je to tu, tedy pátek 13. To datum, které si taková část pověrčivých lidí spojuje s něčím nešťastným. Mnoho lidí si z něj vyvozuje něco špatného, a to ani nemusí jít o nikoho pověrčivého. A nebyly by to hlavičky chytré, kdyby nenapadlo některé z nich vyždímat z něj i něco peněz. Ostatně horor „Pátek třináctého“ je jako nekonečný příběh o jehož kvalitě bychom mohli bohužel docela polemizovat. Není tomu však tak vždy.

Toto symbolické datum se hodí do krámku tvůrcům nejen filmů, ale i, a to nás zajímá především, hororových her. A tak tentokrát, dnes, vychází  The Evil Within 2, pokračování povedeného titulu. A v něm se vžijete opět do role Sebastiana Castellanose, tentokrát se však budete snažit alespoň o záchranu dcery.

Možností, jak postupovat, bude mnoho. A my moc napovídat ani nebudeme. Pokud se však nemůžete dočkat a trailery Vás drží napjaté, jak strunky, možná pomůže ochutnávka první kapitoly. Nevím, jak Vám, ale nám chutná.