Zavřít reklamu

Studio Deeli Network oznamuje hru Gene Rain

Akční hra Gene Rain vypadá jako zajímavý akční titul, který má na svědomí čínské studio.

18. 7. 2018     Zdroj

Pojem Deeli Network vám toho asi příliš neřekne a nám popravdě také ne. Nicméně jejich nová hra vypadá poměrně zajímavě. Autoři předtím soustředili svou tvorbu zejména na VR tituly, ale nyní chtějí upoutat také větším titulem. Gene Rain nám představí svět poté, co jej zastihla děsivá válka.

Smrtící mutagen ve vzduchu

Příběh hry se bude odehrávat v roce 2089. Gene Rain je jakási chemická látka, která byla vypuštěna do ovzduší a má za následky to, že dokáže zmutovat lidské geny a celou DNA. Díky tomu byly ovlivněny obyvatelé daných oblastí a docházelo i k četným úmrtím. Hráč bude členem jednotky, která nese název Death Squad.

Jejím cílem je, aby se vše vrátilo do původního stavu. Tedy je třeba zlikvidovat větrné věže, které roznáší tento virus či mutagen a rovněž bude třeba najít protilék. Oproti naší době je tam solidní posun v čase, což znamená, že se dočkáme mnoha futuristických zbraní a udělátek. V jednotce budeme mít i několik robotů.

Ačkoliv toho autoři zatím příliš nezmínili, tak se dá očekávat, že další informace k nám doputují. Grafická stránka je velmi slušná a pokud bude titul správně uchopen, tak slibuje slušnou porci zábavy. Trochu nám to přijde, jako alternace na Gears of War. Gene Rain vyjde ještě v letošním roce, a to na PC, PS4 a Xbox One.