Zavřít reklamu

Starý Xbox bez podpory nových her ?

Již jste asi slyšeli o tom, že Xbox 360 čeká masivní update firmwaru mezi dny 19. – 30. května. Změny budou, ale větší než jsme čekali. První věc je update mechaniky, aby X360 dokázal přečíst nový formát na nových DVDčkách. To už víme pár týdnů, ale objevil se háček, staré Xboxy nebudou patrně schopny podstoupit […]

18. 5. 2011    

Již jste asi slyšeli o tom, že Xbox 360 čeká masivní update firmwaru mezi dny 19. – 30. května. Změny budou, ale větší než jsme čekali.

První věc je update mechaniky, aby X360 dokázal přečíst nový formát na nových DVDčkách. To už víme pár týdnů, ale objevil se háček, staré Xboxy nebudou patrně schopny podstoupit update. To Microsoft možná bude řešit vyměnou za nový Xbox 360 Slim, ale to není ještě oficiálně potvrzeno.

Na nové disky, které nebude možné zakoupit, se vleze více dat a tudíž by například L.A. Noire, nebyl na třech discích. Nové disky by měly sloužit navíc k lepší ochraně proti pirátům. Více informací vám přineseme po tiskovém prohlášení Microsoftu, které bude co nevidět.