Zavřít reklamu

Star Wars: Squadrons se představuje v prvním traileru

Na jakou stranu galaktické války se přidáte vy?

15. 6. 2020     Zdroj

Nová hra, jejíž existence se předčasně vyzradila na obchodě Xboxu, se dnes představila v prvním traileru. Upoutávka ke Star Wars: Squadrons představuje obě strany galaktické války ze Star Wars – proradné Impérium a Rebely plné naděje.

 

Ve hře se budou hráči účastnit multiplayerových vzdušných soubojů, ve kterých se proti sobě postaví dva týmy o pěti hráčích. Star Wars: Squadrons má nabídnout strategické plánování před každou bitvou. Hráči po každé z nich budou upravovat složení své skvadry, stejně tak budou mít i možnost upravit si dle svého externí vzhled pilotů, vnějšku i vnitřku vesmírné lodi.

Multiplayer má provázet i příběhová kampaň. Ta se zaměří na období těsně po porážce Impéria v bitvě o Endor. Singleplayerový mód nabídne zážitek z měnícího se hlediska obou stran války. Kromě nových tváří se představí v menších rolích i staré známé postavy ze světa Star Wars.

Star Wars: Squadrons vychází 2. října 2020 na PC, Playstation 4 a Xbox One. Na Playstationu a PC bude hratelná i ve virtuální realitě s možností cross-playe mezi těmito dvěma platformami. První ukázky samotného gameplaye nás čekají na čtvrteční akci EA Play. Hru si můžete předobjednat již nyní, třeba přímo u EA na Originu. Co říkáte na novou hru ze známého světa vy? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.