Zavřít reklamu

Square Enix oznámilo novou mobilní hru, vypadá naprosto skvěle

Příznivci her z dílny herního studia Square Enix mají ode dneška další důvod k radosti. Studio totiž dnes oznámilo nový přírůstek do jeho portfolia mobilních her a zároveň nový kousek v herní sérii Front Mission. Ta nese název Front Mission: Borderscape, odehrává se v roce 2089 a alespoň podle traileru vypadá naprosto skvěle.  Bohužel, trailer […]

21. 4. 2022    

Příznivci her z dílny herního studia Square Enix mají ode dneška další důvod k radosti. Studio totiž dnes oznámilo nový přírůstek do jeho portfolia mobilních her a zároveň nový kousek v herní sérii Front Mission. Ta nese název Front Mission: Borderscape, odehrává se v roce 2089 a alespoň podle traileru vypadá naprosto skvěle. 

Bohužel, trailer je zároveň to jediné, co vývojáři prozradili – tedy kromě toho, že bude titul dostupný jak pro iOS, tak Android či toho, že se má jednat o taktické RPG. Kdy přesně novinka vyjde sice není v tuto chvíli jisté, ale dá se předpokládat, že se tak stane v průběhu letoška, maximálně pak příštího roku. Záležet bude hlavně na tom, jak budou vývojáři ze Square Enix úspěšní s vývojem.