Zavřít reklamu

Spider-Man: Miles Morales nám do batůžku strčí kočičího kamaráda

Kolik lidí si koupí nového Spider-Mana jen kvůli možnosti vyrazit do boje s kočičím kolegou?

15. 10. 2020     Zdroj

Americký Eurogamer pokračuje v poodhalování obsahu z nadcházejícího Spider-Man: Miles Morales. A dnešní novinka vzala sociální sítě útokem. Nehledě na to, že next-gen Spider-Man nabídne kreativní využití nových vlastností ovladače DualSense a takřka okamžité načítací časy, u hráčů zatím slaví největší ohlasy kočičí pomocník, se kterým budete ve hře moci vyrazit do boje. Na videu se podívejte, jak se Miles s po něm pojmenovaným kocourem seznámí.

Kocour bude součástí oblečku, který odemknete po splnění ve videu ukázané mise. Po jeho získání bude Milesovi pomáhat s doražením nepřátel v charakteristické spider-manovské masce. Vývojáři se pravděpodobně inspirovali v komiksech, kde v jednom z paralelních vesmírů místo klasického pavoučího muže chránil bezpečí svých new yorských sousedů pavoukem kousnutý kocour.

Spider-Man: Miles Morales vychází 12. listopadu pro Playstation 5 a Playstation 4. Vlastníci verze pro next-gen konzoli si ovšem budou na hraní muset ještě týden počkat – přestože hra vychází s týdenním předstihem, patá Playstation v našich končinách vyjde až 19. listopadu.