Zavřít reklamu

Sony upřesňuje cross-platformové hry

Společnost Sony dává na vědomí, jak to vlastně bude s takzvanou funkcí cross-play která se týká konzolí Playstation Vita a Playstation 3. Některé tituly si totiž po zaplacení aktivujete jak pro PS3 tak i pro PS Vita a nemusíte za ně tedy platit dvakrát. Ti co mají zakoupenou některou z těchto her už teď budou […]

18. 2. 2012    

Společnost Sony dává na vědomí, jak to vlastně bude s takzvanou funkcí cross-play která se týká konzolí Playstation Vita a Playstation 3. Některé tituly si totiž po zaplacení aktivujete jak pro PS3 tak i pro PS Vita a nemusíte za ně tedy platit dvakrát. Ti co mají zakoupenou některou z těchto her už teď budou mít po launchi PS Vita dostupnou i Vita verzi.

  • Když si koupíte MotorStorm RC, získáte obě verze pro PS3 a PS Vita za cenu jedné.
  • Když si koupíte Hustle Kings nebo Top Darts pro PS Vita, dostanete PS3 verzi zdarma. Pokud již vlastníte jednu z těchto her na PS3, budete si moci stáhnout verzi pro PS Vita zdarma.
  • Pokud si koupíte WipEout 2048 na PS Vita a již vlastníte WipEout HD včetně DLC Fury na PS3, budete si ho moci stáhnout zdarma na PS Vita do hry WipEout 2048 jako DLC balíček, který vyjde letos na jaře.
  • Zakoupené DLC pro PS3 verzi Ultimate Marvel vs Capcom 3, si budete moci také stáhnout zdarma do PS Vita nebo naopak.