Zavřít reklamu

Sony představuje novou generaci GOLD sluchátek

Snad druhá generace PS Gold Wireless Headsetu už nebude praskat…

5. 2. 2018    

Pokud zrovna sháníte ideální sluchátka pro Váš PlayStation 4 či PSVR, tak Vás jistě tato novinka potěší. Společnost Sony oznamuje druhou generaci GOLD bezdrátových sluchátek. Ta první tu s námi byla už od dob třetího PlayStationu, bohužel se vyznačovala nešťastně řešenou plastovou konstrukcí. V některých případech vydržela roky, ale jindy samovolně praskla po pár měsících užívání.

Nový PlayStation Gold Wireless Headset nabídne podobný desing jako Patinum Headset, avšak s výrazně nižší cenou, ta se bude pohybovat přes hranici 2000 korun českých. Snad se konstruktéři ze Sony poučili a bude použit lepší plastový materiál. Mezi vychytávky se řadí prostorový zvuk 7.1 (ne všechny hry tuto možnost nabízí), mikrofon s potlačením šumu, bezdrátový adaptér, bude však možné používat sluchátka pomocí kabelu s 3.5 mm konektorem. Dále je slibovaná perfektní ergonomie, tak aby sluchátka perfektně padla na uši.

Kromě konzole PS4 je rovněž kompatibilní s mobilními telefony. Myslelo se i na headset virtuální reality od Sony, sluchátka jsou totiž uzavřená, tím pádem by měl být audio zážitek intenzivnější.

Do českých obchodů se nový Gold Wireless Headset dostane koncem února.