Zavřít reklamu

Sluchátka Niceboy HIVE podsie můžete nyní získat s krásnou slevou

Komerční sdělení

21. 1. 2021    

Pokukujete po kvalitních bezdrátových sluchátkách, ale do Apple AirPods či AirPods Pro se vám investovat nechce? Pak pro vás máme tip, který mnozí z vás zaručeně ocení. Velmi povedenou alternativou k AirPods jsou sluchátka HIVE podsie z dílny Niceboy, která nabízí kvalitní zvuk, velmi dobrou výdrž baterie, líbivý design a díky dnešní slevě na Alza.cz i vynikající cenu.

Invalid post ID.

Sluchátka Niceboy HIVE podsie jsou takzvanými True Wireless sluchátky (tedy sluchátky zcela bezdrátovými bez jakéhokoliv propojovacího mostu), která se pyšní například Bluetoothem 5.0, patnáctihodinovou výdrží, odolností vůči vodě a prachu podle IP54, mikrofonem, velmi dobrým zvukem s technologií MaxxBass zvýrazňující basy či ovládacími prvky přímo na svém těle, díky kterým není pro jejich ovládání nutné vytahovat smartphone. Samozřejmostí je pak podpora iOS a macOS, dále pak počítačů s Windows či telefonů a tabletů s OS Android.

Běžná cena sluchátek Niceboy HIVE podsie je 999 korun. Díky slevě na Alze je však může nyní získat za parádních 777 Kč, tedy o 22 % levněji než obvykle. Ale pozor, u podobných slev platí, že kvůli enormnímu zájmu zákazníků příliš dlouho netrvají. Pokud si je tedy pro sebe chcete ulovit i vy, rozhodně byste s objednávkou neměli váhat.