Zavřít reklamu

Sleva 10 tisíc. Nový Samsung Z Fold3 ještě do čtvrtka koupíte supervýhodně

Komerční sdělení

24. 8. 2021    

Předobjednat si nový Samsung Galaxy Z Fold3 nebo z Flip3 se skutečně vyplatí. Kromě dárků totiž získáte slevu až 10 000 Kč, pokud přinesete svůj stávající smartphone. A jako bonus ještě dostanete pojištění Samsung Care+ na rok zdarma a u Mobil Pohotovosti můžete také na novinky využít splátky bez jakéhokoli navýšení.

Galaxy Z Fold3 5G se slevou 10 tisíc

Z dvojice nových skládacích telefonů Samsungu na vás zajímavější bonusy čekají u Galaxy Z Fold3 5G. Při jeho koupit totiž dostanete dárky v podobě koženého pouzdra s perem S Pen a 25W adaptér pro rychlé nabíjení. Ale hlavně se na telefon vztahuje bonus 10 000 Kč, který se vám připočítá, pokud prodáte svůj starý telefon. Jestliže se tedy rozhodnete vyměnit například loňský Galaxy Note20 Ultra za nový Z Fold3, získáte slevu 25 000 Kč.

Galaxy Z Flip3 5G o 7 000 Kč levněji

Neméně výhodný je také nový Galaxy Z Flip3 5G. Při jeho koupi a zároveň prodeji svého starého telefonu získáte bonus 7 000 Kč. Pokud se tedy rozhodnete prodat například Galaxy Note20, čeká na vás sleva 18 000 Kč.

Pro získání bonusu stačí provést předobjednávku telefonu do 26. srpna. Do stejného data je pak potřeba zaregistrovat svůj zájem o bonus na této stránce. Pokud si Galaxy Z Fold3 nebo Z Flip3 předobjednáte u Mobil Pohotovosti a telefon si vyzvednete na některé z jejich prodejen, je celý proces prodeje starého telefonu a získání bonusu značně jednodušší a personál vám s veškerými kroky pomůže.