Zavřít reklamu

Sleeping Dogs v prvních recenzích válí

Městská akce Sleeping Dogs odehrávající se v Hong Kongu obdržela v prvních recenzích opravdu vysoká hodnocení. Že by adept na akční hru roku?

22. 7. 2012    

Akční hra Sleeping Dogs z hongkongského podsvětí vychází ani ne za měsíc a na internetu se již objevila první hodnocení hry. Podle udělených známek to vypadá, že se momentálně jedná o jednu z nejlepších akčních her letošního roku.

V první recenzi udělil Italský Oficiální Playstation Magazín hře Sleeping Dogs krásných 8.5/10 a navíc hru označil jako nejlepší hru s otevřeným světem roku 2012. Kolegové z britského Oficiálního Playstation Magazínu dali hře ještě o něco vyšší známku, a to 9/10. Ti hru označili jako nejbrilantnější brutální překvapení letošního roku. Jako další se na zub Sleeping Dogs podíval Oficiální Xbox Magazín, který hru ohodnotil také vysokou známkou, 9/10. Zde recenzent tvrdí o hře, že přináší zábavu v každém směru. Zatím jako poslední hru recenzoval magazín EGM, který hře udělil zatím nejvyšší hodnocení, neuvěřitelných 9.5/10.   

Vypadá to, že Sleeping Dogs bude jedním z největších letošních překvapení a úctyhodným konkurentem známé sérii Grand Theft Auto. Teď může Activision jen nechápavě kroutit hlavou, nad tím, proč se zbavil původní hry True Crime: Hong Kong, ze které Square Enix ve spolupráci s United Front Games vytvořil Sleeping Dogs.

Akční hra Sleeping Dogs vychází již 17. srpna pro PlayStation 3, Xbox 360 a PC.