Zavřít reklamu

Skvělé příslušenství pro milovníky pohybu je teď ve super slevě

Komerční sdělení

27. 3. 2021    

Komerční sdělení: Zdravý pohyb je pro lidské tělo nesmírně důležitý. Přesně proto bychom na něj neměli zapomínat, a to ani v období právě probíhající pandemie, kdy většina lidí tráví čas doma. Naštěstí dnes na trhu nalezneme spoustu kvalitních produktů, které nám s cvičením dokážou skvěle pomoct a ještě se postarají o skvělý monitoring naší aktivity. Pojďme se na ně tedy společně podívat.

HIVE Pins 2 ANC

Naprostou alfou a omegou každého cvičení jsou bezesporu sluchátka, díky kterým si můžeme pustit oblíbenou muziku, aniž bychom jakkoliv rušili naše okolí. Skvělou volbou jsou bezesporu Niceboy HIVE Pins 2 ANC. Tento produkt dokáže na první pohled zaujmout funkcí pro aktivní potlačení okolního hluku, díky čemuž se můžeme podstatně lépe soustředit (nejen) na náš trénink. Co když se ale rozhodneme například pro venkovní běh? Je jasné, že při takové situaci potřebujeme slyšet zvuky z okolí. V takovém okamžiku stačí přepnout do takzvaného Ambient módu, který naopak okolní hluk zesílí.

Niceboy HIVE Pins 2 ANC

Niceboy HIVE Pins 2 ANC také nabídnou poměrně solidní výdrž na jedno nabití, kdy si konkrétně poradí s až šestihodinovým přehráváním muziky. Následně je stačí na chvilinku vložit zpět do nabíjecího pouzdra, díky čemuž se ve výdrži dokážeme vyšplhat až na 24 hodin. Za zmínku také rozhodně stojí podpora hlasových asistentů včetně Siri, možnost bezdrátového nabíjení a certifikace IPX5 zajišťující částečnou odolnost proti tryskající vodě. Sluchátka podporují kodeky AAC a SBC.

X-fit Coach GPS

Stále vzrůstající popularitě se těší chytré hodinky, mezi kterými jsou za krále považovány Apple Watch. Ne každý chce ale investovat několik tisíc do takovéhoto produktu a raději volí levnější, ale přesto spolehlivou, alternativu. V takovém případě se jaké skvělá možnost nabízí X-fit Coach GPS. Jak už ze samotného názvu vyplývá, tyto hodinky mají přímo v sobě zabudovaný GPS modul, díky čemuž dokážou nezávisle na telefonu zaznamenávat trasy, které například ujedeme na kole či uběhneme. Samozřejmě se také postarají o komplexní monitorování našeho stavu včetně analýzy spánku. Díky těmto údajům tak můžeme porovnávat staré a novější výsledky a vidět tak případný progres.

Tyto hodinky konkrétně nabízí 1,3″ TFT LCD displej a až desetidenní výdrž. Samozřejmě nechybí ani voděodolné tělo s certifikací IP68. X-fit Coach GPS dokážou konkrétně monitorovat 9 sportovních aktivit jako venkovní chůzi, venkovní běh, běh uvnitř, cyklistiku, turistiku, plavání, basketbal, fotbal a badminton. Hodinky zároveň svého nositele informují o příchozích notifikacích, zprávách, hovorech, poradí si s přepínáním skladeb, zvládnou na dálku ovládat spoušť fotoaparátu a samozřejmě jsou kompatibilní i s iOS.

Chytré hodinky Niceboy X-fit Coach GPS zakoupíte zde

Komentáře nejsou povoleny.