Zavřít reklamu

Série Gears of War vydělala miliardu dolarů

Kompletní série Gears of War už vydělala celosvětově jednu miliardu dolarů.

19. 3. 2013    

Úspěšnou herní sérii Gears of War už 22. března 2013 obohatí nový díl Gears of War: Judgment. Sága, která byla poprvé představena v listopadu 2006, doposud prodala již 19 milionů kopií za více než miliardu dolarů. Za dobu své existence získala 322 cen. Rovněž od nejnovějšího dílu se očekává, že bude lámat prodejní rekordy.

Série her Gears of War pro Xbox 360 byla vyvinuta společností Epic Games. Na aktuálním díle s ní spolupracovala i společnost People Can Fly. Díky enginu Unreal Engine 3 společně vytvořily graficky nejdokonalejší díl z této herní ságy. Systém S3 (Smart Spawn System) umožňuje hrát hru buď jako kampaň, nebo s dalšími, až třemi hráči.

Děj Gears of War: Judgment je stejně jako celá herní sága zasazen do prostředí fiktivní planety Sera. Vše se ale odehrává už 14 let před událostmi z prvního dílu. Lidští obyvatelé planety usilovně bojují proti nájezdům kmene Locust Horde. Ve válečné vřavě jsou hlavním postavám k dispozici nové zbraně a další způsoby ke zničení nepřítele. Kromě bitvy čeká lidské hrdiny i nespravedlivý soudní proces.

Herní mód pro více hráčů obsahuje pět nových typů bojových akcí. OverRun, Domination, Survival a Team Deathmatch jsou boje mezi týmy hráčů. Poslední mód Free For All je pak zaměřen na přežití aktuálně hrané postavy pomocí zabití všeho, co se hýbe. Kampaň Aftermath je určena pro jednoho hráče. Spojuje předchozí 3 díly s aktuálním Gears of War: Judgement. Po dokončení kampaně se hráč dostane do období před začátkem třetího dílu série.

Titul Gears of War: Judgment lze předobjednat za doporučenou cenu 1 499 Kč. Ke všem předobjednávkám bude navíc zdarma přidán kód na stažení prvního dílu série na síti Xbox LIVE.