Zavřít reklamu

Save Eddy Smile je podivná hádanková hra s hrůzu nahánějící atmosférou

Různé hádankové a logické hry věštinou originalitou moc neprýští. Většinou jde o barevné variace na klasické Bejeweled, které od sebe člověk jen stěží rozliší. Hra od vývojářů ze studia Fineallday však míří k tomu tuto kreativní šeď narušit, i když k tomu paradoxně využije originální šedivý, industriální vizuál. Save Eddy Smile je nadcházející hádankovou hrou […]

7. 1. 2021     Zdroj

Různé hádankové a logické hry věštinou originalitou moc neprýští. Většinou jde o barevné variace na klasické Bejeweled, které od sebe člověk jen stěží rozliší. Hra od vývojářů ze studia Fineallday však míří k tomu tuto kreativní šeď narušit, i když k tomu paradoxně využije originální šedivý, industriální vizuál. Save Eddy Smile je nadcházející hádankovou hrou s hrůzu nahánějící atmosférou, jejíž plné verze se na mobilních zařízeních dočkáme už 29. ledna.

Vývojářské studio se na herní scénu vrací po tříleté odmlce od vydání jejich posledního projektu Sunpolis. Na Save Eddy Smile pracují od té doby nepřetržitě. Na na první pohled jednoduchou mobilní hru relativně dlouhý vývoj tvůrci zdůvodňují potřebou hru řádně otestovat. Beta test běžel takřka celý minulý rok. Hra je nyní k dispozici k předobjednání na App Storu a majitelé s telefony s Androidem můžou rovnou zkusit verzi v předběžném přístupu.