Zavřít reklamu

S tímto slevovým kódem získáte HomePod mini o 200 Kč levněji a šanci vyhrát druhý zdarma

Máte rádi soutěže? Jednu skvělou tu pro vás máme.

2. 3. 2021    

Přemýšlíte nad koupí HomePodu mini a koketujete dokonce s myšlenkou, že by se vám hodily dva? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Díky právě probíhající soutěži, kterou pořádáme ve spolupráci s Mobil Pohotovostí, totiž můžete získat tohoto nového jablečného drobečka o 200 Kč levněji a s trochou štěstí i druhého k němu zcela zdarma. Stačí se zapojit právě do naší soutěže, ve které se o druhé HomePod mini hraje.

Pro zařazení do soutěže stačí do neděle 7. března zakoupit HomePod mini na mp.cz (koupíte přímo zde) a následně sdílet svůj nákup na sociální síti. Při nákupu využijte níže uvedený kód, díky kterému získáte HomePod mini s dodatečnou slevou 200 Kč, tedy ve výsledku za vůbec nejnižší cenu na našem trhu. Poslední a zásadní podmínkou je sdílet svůj nákup na Instagramu a označit @mobilpohotovostcz a @lsaeu, přičemž oba profily musíte sami sledovat.

Jak se zapojit do soutěže

  1. Kupte od 26.2. do 7. 3. vesmírně šedý nebo bílý HomePod mini na mp.cz
  2. Při nákupu zadejte v košíku kód chci2homepody (získáte tak 200 Kč slevu)
  3. Sdílejte svůj nákup na Instagramu (příspěvek nebo stories) a označte profily @mobilpohotovostcz a @lsaeu.
  4. Ujistěte se, že oba profily na Instagramu také sledujete.

Splnění všech podmínek se bude kontrolovat. Výherce bude vyhlášen ve středu 10. března, a to jak v článku na letemsvetemapplem.eu, tak i formou stories na Instagramu @mobilpohotovostcz. Výherce bude následně Mobil Pohotovostí kontaktován skrze zprávy na Instagramu a bude mít možnost si vybrat barvu HomePodu mini dle vlastních preferencí.