Zavřít reklamu

Rozlučte se s Kingdom Come: Deliverance v Game Passu, nahradí jej Final Fantasy VII

Jedna z nejoblíbenějších českých her se již brzy poroučí z Game Passu. Najděte si na ní tedy proto ještě čas a zahrajte si jí.

6. 8. 2020     Zdroj

Xbox Game Pass

Není tomu tak dávno, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že do předplatné služby Xbox Game Pass dorazilo Vávrovo mistrovské dílo ve formě Kingdom Come: Deliverance. Pokud jste si jej ještě nestihli zahrát, měli byste to okamžitě napravit. Hra totiž ze služby již poměrně brzy zmizí. Její odstranění je naplánováno konkrétně na 14. srpen společně s Devil May Cry 5, Space Hulk: Tactics, Where the Water Tastes Like Wine a Yoku’s Island Express.

Jelikož ze služby dost her zmizí, asi vás nepřekvapí, že do ní i dost her přibude. O žádné top tituly se však vyjma jednoho nejedná. Těšit se můžeme na The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, It Lurks Bellow, Darksiders: Genesis, Xeno Crisis, UnderMine, Trailmakers a Final Fantasy VII. Až na poslední titul se tedy o žádnou herní hitparádu nejedná. Na druhou stranu, v Game Passu je k dispozici obrovské množství skvělých titulů a tak jsou obavy z toho, že by si člověk svůj šálek kávy nevybral víceméně zbytečné.