Zavřít reklamu

Rocksteady mají dělat na Suicide Squad hře. Dočkat bychom se měli i návratu Batmana

Žádný Superman. Rocksteady mají dělat na Suicide Squad hře.

23. 6. 2020     Zdroj

DC

Vypadá to, že očekáváná hra od Rocksteady bude Suicide Squad. Alespoň to naznačují nově zaregistrované domény SuicideSquadGame.com a GothamKnightsGame.com. Obě byly zaregistrovány firmou, která spadá pod Warner Bros. Tato nadnárodní společnost vlastní DC Comics. Představení hry bychom se měli dočkat již v srpnu.

Rocksteady můžete znát jako původní autory série Batman: Arkham. Nicméně pokud nepočítáme menší VR hříčku, tak poslední plnohodnotná hra vyšla v roce 2015. Od té doby se neustále spekuluje nad tím, co Rocksteady chystají. Během let pravděpodobně došlo k restartu nebo zrušení několika her. Dlouho se například spekulovalo o tom, že chystají Superman hru. U posledních spekulací se Suicide Squad už to ale vypadá na téměř jistou věc. Název hry by mohl být Suicide Squad: Kill the Justice League a novinka by již měla směřovat na konzole nové generace.

Berte to prozatím jako nepotvrzenou věc. Warner Bros ani Rocksteady poslední zprávy nekomentovaly. Jedno je však jisté, fanoušky komiksů čekají ve světě videoher doslova žně. Zatímco ve filmovém průmyslu je rozhodně Marvel na prvním místě, tak DC Comics se naopak dařilo ve světě videoher. A to hlavně díky sérii Batman. Do budoucna se to však může otočit, protože Marvel chystá obrovskou hru Avengers, na které pracuje Square Enix. Vývoj přitom dostala na starost dvě úspěšná studia Eidos-Montréal, které se proslavilo sériemi Deus Ex nebo Thief. Druhým studiem, které vyvíjí Avengers, je Crystal Dynamics, kteří mají na svém kontě Tomb Raider hry. DC Comics naopak chystá pravděpodobně Suicide Squad: Kill the Justice League a novou Batman hru s názvem Gotham Knights, na které mají pracovat autoři spin-offu Batman Arkham Origins.