Zavřít reklamu

Resident Evil: Revelations – Nový trailer

Kultovní hororová série již brzy na konzolích a PC.

21. 3. 2013    

Po trošku akčnějších Resident Evil 5 a 6 se developeři z Capcomu rozhodli vrátit ke kořenům a zaměřili se více na horrorový aspekt hry. A to se jim také vyplatilo. Původní verze na 3DS byla fanoušky přijata velmi dobře. Nejenže se totiž jedná o graficky nejlépe vypadající hru na 3DS, ale také přinesla zpátky tu správnou atmosféru předchozích dílů. Proto se není čemu divit, že se hra začala okamžitě optimalizovat i pro ostatní platformy.

Nejedná se ale jen o pouhý HD port hry.  Kromě kompletně předělaných textur nalezneme také novou obtížnost “Infernal Mode”, nové nepřátelé a hratelné postavy. Konzolové hráče určitě potěší podpora obou analogových páček a vlastníky Wii U podpora GamePadu a CrossPlay. Hra je navíc propojena se sociální síťí Wii U, díky které si budou moci hráči navzájem nechávat ve hře vzkazy, aby se varovali před číhajícím nebezpečím.

Pokud jste slabší povahy nezoufejte. Kromě kampaně pro jednoho hráče naleznete ve hře i kooperativní Horde mode. Neváhejte a ponořte se do světa Resident Evil a prožijte neuvěřitelný příběh Jill Valentine a Chrise Redfielda.

Resident Evil: Revelations vychází 24. Května na PS3, Xbox 360, Wii U a PC.