Zavřít reklamu

PSP zlevňuje

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) dnes oznámila snížení ceny kapesní konzole PSP™ (PlayStation®Portable). Od 8. dubna 2011 se snižuje doporučená maloobchodní cena (DMC) herní konzole PSP na pouhých 129,99 € (cena v Kč nebyla zatím stanovena), díky čemuž nabídne neuvěřitelně hodnotnou mobilní zábavu. K dispozici je také množství špičkových her ​​PSP Essentials za cenu […]

8. 4. 2011    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) dnes oznámila snížení ceny kapesní konzole PSP™ (PlayStation®Portable). Od 8. dubna 2011 se snižuje doporučená maloobchodní cena (DMC) herní konzole PSP na pouhých 129,99 € (cena v Kč nebyla zatím stanovena), díky čemuž nabídne neuvěřitelně hodnotnou mobilní zábavu.

K dispozici je také množství špičkových her ​​PSP Essentials za cenu již od 260,- Kč, díky čemuž si majitelé PSP budou moci rozšířit sbírku her za dostupnou cenu. Kolekce PSP Essentials má něco pro každého – od bláznivých dobrodružství veselých a barevných postaviček LocoRoco ve hře LocoRoco 2, přes nelegální pouliční závody ve hře Need For Speed​​ Underground Rivals až po ty nejlepší minihry Mega minis 1, 2 a 3. Katalog série PSP Platinum již obsahuje i některé z nejpopulárnějších her ​​všech dob s cenou již od 523,- Kč, takže hraní za pochodu nikdy nebylo dostupnější. Rozpoutejte motokárové peklo ve hře ModNation Racers, nebo se přidejte ke Kratovi na jeho nelítostné výpravě za odhalením svého původu ve hře God of War: Ghost of Sparta.

PSP umožní uživatelům vychutnávat si hodiny skvělé zábavy i v síti PlayStation®Network (PSN), kde se mohou přihlásit a hrát hry zdarma. Majitelé PSP registrovaní v síti PlayStation Network si mohou vychutnávat širokou škálu on-line obsahu a služeb včetně hraní on-line her, stahování miniher, klasických her ​​pro PS one, sledování ukázek, upoutávek a stahování doplňků z obchodu PlayStation®Store. Kromě toho mohou uživatelé stahovat zcela nové filmy a klasické filmy ze sekce Video Store obchodu PlayStation®Store, přistupovat ke obsahu prostřednictvím funkce Media Go a zůstat ve spojení s přáteli prostřednictvím aplikace Skype a mnohem více.

Navíc budou mít od 14. dubna uživatelé PSP prostřednictvím PSN ID přístup ke službě Music Unlimited powered by Qriocity, což je nová digitální hudební služba postavená na technologii mraku, umožňující milovníkům hudby poslouchat milióny skladeb a objevovat nové skladby od největších a nezávislých vydavatelství z celého světa. Nová služba Music Unlimited powered by Qriocity studuje zvyky posluchačů a bere v úvahu jejich preference – díky tomu nabízí mnoho speciálních a unikátně přizpůsobených hudebních kanálů. Majitelé herní konzole PSP si mohou vychutnat i společnou a synchronizovanou databázi hudebních souborů v rámci herní konzole PlayStation® 3, PC a dalších síťových zařízení Sony, aniž by museli spravovat a přenášet hudební soubory.

Isabelle Tomatis, marketingová manažerka sekce European Hardware and Platforms, společnost SCEE, řekla: „PSP bude i nadále nabízet kompletní multimediální zážitek za bezkonkurenční cenu. Nová doporučená maloobchodní cena konzole spolu s množstvím cenově dostupných her ​​v rámci sérií Essentials, Platinum a minis, otevírá dveře do zcela nového světa mobilního hraní hlavně mladším věkovým kategoriím. Když vezmeme v úvahu všechny služby pro uživatele PSP v rámci sítě PlayStation Network, neexistuje na světě hodnotnější kapesní konzole.“