Zavřít reklamu

Psí hrdina v The Last of Us: Part II?

Že by nový přítel pro boj s Clickery v The Last of Us: Part II?

19. 2. 2018    

Kreativní ředitel studia Naughty Dog, Neil Druckmann, opět rozvášnil fanoušky famózního The Last of Us. V sobotu na svém twitterovém účtě zveřejnil velice diskutabilní fotku. Je na ní sám Neil, vedle sebe má však čtyřnohého kamaráda, který na sobě má obleček pro motion capture. Při tomto procesu se přenáší reálné pohyby přímo do vývojářského rozhraní očekávaného The Last of Us: Part II.

K fotce také přidal hashtag #YearOfTheDog. Tím chtěl samozřejmě popřát mnoho štěstí Číňanům v astrologickém roce Psa. Ale co když fanouškům chtěl naznačit něco víc? Samozřejmě na internetu se roztrhla vlna spekulací. Pojďme se podívat na některé z nich:

1. Pes bude náš společník po Joelově smrti

Již při zkoumání prvního traileru na TLOU: Part II se objevovali spekulace o Joelově smrti. To nemůžeme samozřejmě vyloučit, podle zabarvení slov, která vyřkla Ellie v traileru, by se měl druhý díl točit kolem pomsty a smrti někoho dalšího.

Abychom tak nezůstali sami, do příběhu by vstoupil pes. Mohl by plnit roli hledače surovin či jako pomocníka v boji. Podobně jako Dinki-Di ve hře Mad Max nebo jako Riley v Call of Duty: Ghosts

2. Pes bude ve hře jen na okamžik

Nejlepší přítel člověka by se s největší pravděpodobností ve hře objevit měl, jelikož zřejmě prošel motion capturingem. Je otázka na jak dlouho, jestli bude proti nám či s námi, nebo jen třeba proběhne jednou cutscénou.

3. Neil opět jen prvokuje

Do třetice by se mohlo jedna jen o Neilovu provokaci. Proslýchá se, že rád vyvolává diskuze a jeho posty jsou podmětem spekulací.

Hra je z více jak poloviny hotová, tak snad mají tvůrci o roli psa jasno. Zda bude čtyřnohý kamarád skutečně figurovat v TLOU: Part II ukáže až čas. A jaký názor máte na tento „nevinný“ tweet Vy?