Zavřít reklamu

Playstation Plus nabídne v říjnu zdarma Need for Speed: Payback a Vampyra

Další měsíc s dvojicí průměrných her.

30. 9. 2020    

Po zklamání z her zdarma z minulého měsíce se Playstation Plus potácí s další nabídkou průměrných her. V říjnu nabídne předplatitelská služba průměrný díl ze série Need for Speed a původně všemi netrpělivě očekávanou a po vydání zoufale zklamávající akční adventuru Vampyr. Vypadá to, že Sony upíná všechny síly k nové Playstation a zajímavých nabídek, spojených s pluskem, se dočkáme až s vydáním Playstation Plus Collection na nové konzoli.

Need for Speed: Payback je veskrze průměrným dílem série, který se od ostatních odlišuje vyprávěním zaměřeným na titulní odplatu. V kůži jednoho ze tří undergroundových jezdců budete tlačit výkon svých vozů na maximum. Payback ale zaujme svým tuningovým systémem, který nabídl nejhlubší možnosti úprav sérii. Z obyčejného Golfa se tak dá postavit hodně unikátní superkára.

Vampyr nabídl unikátní herní zasazení v roli lékaře postiženého vampirismem. Jako upír dotáváte za úkol zabíjet nic netušící oběti, většinou tak, aby vás u toho nikdo nepřistihl. Zabíjení ostatních je nutné pro vaše přežití. Vybírat náhodné oběti se ale nevyplatí, neboť smrt důležité postavy může úplně změnit chod herního světa.