Zavřít reklamu

PS Plus Collection je nová herní knihovna Playstationu 5

Sony představuje svou alternativu k microsoftskému Game Passu.

17. 9. 2020     Zdroj

Playstation na své včerejší akci představil novou herní knihovnu pro předplatitele služby Playstation Plus. PS Plus Collection bude k dispozici předplatitelům na konzoli Playstation 5 a obsahuje sbírku her, ve které se misi nejlepší hry interních studií Sony s herními peckami od vývojářů třetích stran.

Kolekce má podle japonské firmy definovat celou předcházející generaci. A výběr je určitě dost rozmanitý, na své si přijdou fanoušci každého žánru. V tomot směru určitě není proč ohrnovat nad knihovnou nos. Níže si můžete prohlédnout celý seznam zatím potvrzených her.

  • Batman Arkham Knight, Battlefield 1, Bloodborne, Days Gone, Detroit: Become Human, Fallout 4, Final Fantasy XV, God of War, Infamous: Second Son, Monster Hunter World, Mortal Kombat X, Persona 5, Ratchet and Clank, Resident Evil: Biohazard, The Last of Us Remastered, The Last Guardian, Uncharted 4: A Thief’s End, Until Dawn

V seznamu her si své najde určitě každý, Jako procházka po výběru nejlepších her předchozí generace bude knihovna fungovat určitě hezky. Škoda jen že půjde o službu exkluzivní pro Playstation 5, předplatitelé „pluska“ na čtyřce tak bohužel ostrouhájí. PS Plus Collection bude k dispozici hned při vydání konzole (u nás tedy 19. listopadu). Zatím pořádně nevíme, zda-li se knihovna bude postupem času rozšiřovat.