Zavřít reklamu

Povánoční výprodej na Alze se rozbíhá na plné obrátky, využijte super slev i vy

Komerční sdělení: Dostali jste pod vánoční stromeček peníze, potažmo jste pod ním nenašli to, co jste očekávali či jste si vysnili? Pak pro vás máme příjemnou náplast na vaší bolístku. Na Alze totiž stále probíhá velký povánoční výprodej, v rámci kterého lze sehnat spousty skvělých produktů v obřích slevách. Nabídka produktů se navíc neustále rozšiřuje, […]

4. 1. 2021    

Komerční sdělení: Dostali jste pod vánoční stromeček peníze, potažmo jste pod ním nenašli to, co jste očekávali či jste si vysnili? Pak pro vás máme příjemnou náplast na vaší bolístku. Na Alze totiž stále probíhá velký povánoční výprodej, v rámci kterého lze sehnat spousty skvělých produktů v obřích slevách. Nabídka produktů se navíc neustále rozšiřuje, díky čemuž si zcela určitě na své přijde naprosto každý. Tak na co ještě čekáte?

Do akce, která končí 31. ledna, spadly tisíce produktů z nejrůznějších odvětví Alzy, přičemž lví podíl má v této nabídce elektronika. Do slevy se dostaly jak smartphony, tablety či smartwatch, tak třeba i televize, počítače, bílá elektronika či vychytávky do domácnosti jako například kávovary, elektrické kartáčky na zuby, nejrůznější chytré příslušenství a tak podobně. Samozřejmě ale nechybí ani sluchátka, powerbanky a obecně spousta příslušenství pro smartphony a další elektroniku. Zkrátka a dobře je z čeho vybírat.

Ale pozor, jelikož se jedná o výprodejovou akci, nejsou slevy omezeny jen trváním akce, ale též skladovými zásobami produktů. To jinými slovy znamená, že je potřeba nakupovat skutečně rychle, protože je možné, že pokud vámi chtěný produkt Alza vyprodá, již se jej nepodaří ve výhodné ceně naskladnit a vy tak budete mít smůlu. S nákupy tedy v žádném případě neotálejte, jelikož by vám zaváhání mohlo překazit nákup vysněného produktu.

Kompletní nabídku povánočního výprodeje naleznete zde