Zavřít reklamu

Pouze dnes: Honor Watch ES jsou 24 hodin za vůbec nejlepší cenu

Komerční sdělení

23. 6. 2021    

Každý den jiná sleva. Mobil Pohotovost spustila novou akci, kdy každý den na 24 hodin nabízí jeden produkt za nejnižší cenu na trhu. Nabídka je limitovaná nejenom časově, ale také počtem kusů. Akce odstartovala právě dnes a debutním produktem jsou chytré hodinky Honor Watch ES.

Spíše než za hodinky bychom Honor Watch ES mohli označit za chytrý náramek na steroidech. Designem totiž skutečně připomíná fitness tracker, ale disponuje 1,64“ AMOLED displejem a nabízí velmi slušnou výbavu. Nechybí mu tak schopnost měřit 95 různých pohybových aktivit, automatická detekce cvičení, nepřetržité snímání tepu, monitoring spánku či stresu, 10denní výdrž a dokonce ani funkce pro sledování hladiny kyslíku v krvi. V rámci jednodenní akce pořídíte Honor Watch ES jen na 1 690 Kč (dříve 2 490 Kč), přičemž se aktuálně jedná o vůbec nejnižší cenu na tuzemském trhu.

Jednodenní akci najdete vždy přímo na domovské stránce mp.cz. Produkt za speciální cenu se mění každý den vždy v 8:00. Už nyní můžeme prozradit, že dnešní Honor hodinky zítra vystřídají bezdrátová sluchátka Sony a v následujících dnech budou ve slevě také produkty od Apple a Beats. Aby vám žádná sleva neunikla, stačí každý den mrknout na stránky Mobil Pohotovosti.