Zavřít reklamu

Pokořte zákeřný virus v originální mobilní strategii Viral Days

Dokážete udržet epidemii pod kontrolou?

6. 1. 2021     Zdroj

V posledních dnech opět nabírá epidemie nového typu koronaviru na síle. I přes zaváděná opatření se nedaří udržet šíření viru pod kontrolou. Pokud si myslíte, že byste udělali lepší rozhodnutí v pozici člověka zodpovědného za ochranu obyvatel, bude se vám určitě líbit nová hra od studia Quizista. Strategie Viral Days vás postaví dá za úkol postarat se o to, aby všichni obyvatelé vašeho virtuálního městečka dodržovali opatření a zůstali zdraví.

Viral Days si dává za úkol hlavně vzdělat hráčskou obec ohledně opatření, které je nutné pro zbrždění pandemie dodržovat. Dá vám proto možnost jak pomáhat s prevencí, tak nakládání s porušováním pravidel. Během hraní budete objednávat a rozdělovat roušky, propagovat zásady dodržování společenského odstupu a posílat nemocné do karantény. Ti, co se vašimi pravidly nebudou řídit, můžete nechat potrestat.

Jako připomenutí správného chování bude Viral Days splňovat svou funkci dobře, a podle prvních ohlasů nezasotává ani samotná herní složka. Pokud vám tedy nevadí připomínat si současnou krizovou situaci během herního odpočinku, dostanete relaxační strategii s dvaceti pěti úrovněmi s nastavitelnou obtížností. Vyzkoušet si ji navíc můžete zcela zdarma.

  • Viral Days je dostupné zcela zdarma na Android i na iOS.