Zavřít reklamu

Pokémon Go slaví vydání nového filmu. Nabídne vzácné Pokémony a návrat známého dua Rakeťáků

Pokémon stále produkuje nové filmy, a to si zaslouží oslavit.

7. 12. 2020     Zdroj

O těchto Vánocích přijde do japonských kin nový pokémonní film Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle. Při této příležitosti spustí speciální oslavy i stále fenomálně úspěšné Pokémon Go. Hra nabídne šanci chytit vzácného Shiny Celebiho a novou verzi populárního Pikachu. Během události se vrátí i ikonické duo záporáků.

Oslavy hra spustí 14. prosince v osm ráno místního času. Propojení s novým filmem proběhne primárně pomocí nového výzkumného úkolu, ve kterém hráči nebudou tentokát pomáhat profesorovi Rowanovi. Namísto něj jim budou různé úkoly zadávat Rakeťáci Jessie a James. Pokud se vám je podaří úspěšně splnit, dostanete za odměnu možnost získat Shiny Celebiho. Výzkum by měl z velké části kopírovat příběh filmu, kde se legendární Pokémon také objevuje.

Jessie a James se také vrátí na mapu herního světa, kde je budete moci potkat v jejich charakteristickém balónu. Tentokrát s sebou přinášejí novou várku shadow Pokémonů. Setkání s nimi bude nejčetnější během premiéry filmu, která v Japonsku spadá na 25. prosince. Společně s Rakeťáky se v herním světě mezi 14. a 21. prosincem objeví i nová, průzkumnická varianta Pikachua.

Jako během každé jiné minulé události i tentokrát se na určitou dobu zvýší výskyt určitých příšerek. V divočině se více setkáte s Hoothooty, Drilbury, Cottonee, Dwebbly a Duranty, více raidovat budete proti Lickitungům, Mawilům, Flygonům a Ruffletům, a z pěti kilometrových vajíček se budou častěji klubat Smoochum, Elekid, Magby, Bonsly a Rufflet.

Pokud ještě nehrajete, Pokémon Go můžete stahovat na Androidu i na iOS úplně zdarma.