Zavřít reklamu

Podívejte se na první záběry z battle royale módu Call of Duty: Modern Warfare

Battle royale z CoD se odhaluje na prvních zajímavějších záběrech.

3. 3. 2020     Zdroj

call of duty modern warfare

S trochou nadsázky by se dalo říci, že o battle royale módu se v souvislosti s novým Call of Duty: Modern Warfare mluví prakticky od jeho vydání. Kdy a zda vůbec mód do hry dorazí sice oficiálně potvrzeno nebylo, nicméně nyní se na internet dostaly první gameplay záběry, které jej nejen potvrzují, ale i velmi slušně odhalují.

Dvě minuty dlouhý záznam ukazují konkrétně tutoriálovou část módu, ve které si můžou hráči vyzkoušet vše potřebné, než se vpustí do válečné vřavy. Nicméně žádnou revoluci u módu nečekejte. Jednat se totiž podle všeho bude o jakousi zaběhlou klasiku založenou na jednoduchém pravidlu – kdo přežije nejdéle, vyhrál. Aby se vám přežívalo lépe, budete mít k dispozici celou řadu různorodého vybavení, které bude možné sbírat jako již tradičně od soupeřů či z různých stanovišť na mapě. Zkrátka battle royale ve stylu Fortnite a dalších podobných her. 

Pozitivní je, že battle royale by měl být bezplatným herním přídavkem a tudíž si jej budou moci užít všichni hráči, kteří mají hru zakoupenou a zároveň si v případě konzolí předplácí předplatné, které jim umožňuje vstup do multiplayerové sekce. Nezbývá než doufat, že se uvolnění modu dočkáme v řádu několika dní.