Zavřít reklamu

Podívejte se, jak bude vypadat balení Xboxu Series X

Chystáte se koupit Xbox Series X? V takovéto krabici si jej odnesete domů.

10. 9. 2020     Zdroj

xbox series x

S informacemi o chystaném Xboxu Series X se v posledních desítkách hodin doslova roztrhl pytel. Poté, co o něm Microsoft vyzradil celou řadu technických detailů, totiž musel jít včera kvůli obrovskému úniku informací i s cenou. Tu dnes následuje vzhled balení této herní konzole. V jaké krabici si tedy nový Xbox domů odneseme?

Balení Xboxu Series X se od balení starších modelů příliš neliší. Tvarově je sice konzoli uzpůsobené, z hlediska designu však vychází ze svých předchůdkyň. Vidět na něm tedy můžeme novou konzoli jak v detailu, tak i z dálky. Samozřejmostí je pak branding a vyzdvižení nejdůležitějších parametrů. Jelikož je model Series X přímým nástupcem modelu One X, asi vás nepřekvapí, že je i jeho krabice laděná do tmavých barev, které mají působit „profesionálněji“ nebo chcete-li výkonněji. Balení Xboxu Series S pak bude zcela určitě po vzoru One S bílé.

Únik snímků nám prozradil také to, že na spodní straně konzole bude umístěn kruhový stojan, který však půjde velmi pravděpodobně odstranit a umístit na bok. Podle slov Microsoftu má jít totiž konzole položit i na bok, kvůli čemuž bude demontáž podstavce potřeba, jelikož by jinak designově konzoli potápěl. Na další detaily si budeme muset nicméně ještě počkat.