Zavřít reklamu

Piráti z Černé zátoky se blíží

Piráti z Černé zátoky, hra která vznikla ve vývojářském studiu Nitro Games. Připravte se tedy na 16. století, zlatou éru pirátů! Dostanete jedinečnou šanci dobýt celý Karibik a se svou posádkou brázdit všechna moře širého světa. Hra vyjde na českém a slovenském trhu v druhém čtvrtletí tohoto roku v profesionální české verzi. Piráti z Černé […]

24. 2. 2011    

Piráti z Černé zátoky, hra která vznikla ve vývojářském studiu Nitro Games. Připravte se tedy na 16. století, zlatou éru pirátů! Dostanete jedinečnou šanci dobýt celý Karibik a se svou posádkou brázdit všechna moře širého světa. Hra vyjde na českém a slovenském trhu v druhém čtvrtletí tohoto roku v profesionální české verzi.

Piráti z Černé zátoky jsou dobrodružnou strategickou hrou, ve které hráč bude moci ovládat jak moře, tak i souši a připojit se například i k posádkám nechvalně známých pirátských pevností jako Port Royal a Tortuga. Pro získání povýšení v bratrstvu pirátů bude potřeba síly, lstivosti a také podlosti. Je potřeba se mít na pozoru, protože ostatní piráti se o povýšení budou prát také. Ale úplatky, službičky nebo ůkladné vraždy se postarají o to, aby hráč šplhal na žebříčku nejrychleji. Ve hře jsou tři frakce: piráti, korzáři a bukanýři. Záleží jen na hráči samotném, ke které frakci se přidá, zda se mu podaří ji ovládnout a sjednotit, a získat tak přístup k jejich hrdinům, sesadit piráty z Černé zátoky a stát se králem všech pirátů.

Klíčové prvky:

  • Otevřený svět s možností plnění rozličných misí
  • Proslulost a pirátská sláva jsou klíčem k ultimátnímu titulu krále všech pirátů
  • Svádění bitev s piráty z Černé zátoky a dalšími kolonizujícími národy na moři i na souši
  • Volba postavy z několika různých pirátských kapitánů, z nichž každý má unikátní schopnosti a vlastnosti
  • Různorodé zbraně a jednotky