Zavřít reklamu

Padejte ve Fall Guys ještě rychleji. Do hry sprintuje oblek ježka Sonica

Další hvězdná spolupráce přinese do hry podobu legendárního rychlíka.

13. 10. 2020     Zdroj

Jestli existuje jedna hra, která charakterizuje letošní léto, jsou to určitě Fall Guys. Battle royale v balení bláznivé televizní šou ve stylu Takešiho hradu si stále od rekordy lamájícího startu drží početnou hráčskou základnu, které učarovali fyzikálně přesně padající fazoláčci. Jedním z taháků hry je pro sputsu hráčů možnost upravit si kostým své postavy. Do skříně plné potenciálních převleků nyní vývojáři z Mediatonic přidávají i modrý oblek, který vás promění v ježka Sonica.

Nový kostým představili vývojáři ve speciálním streamu. Zdroj: Eurogamer

Pro Mediatonic jde o další ze série spoluprácí s ostatnémi slavnými značkami. Od vydání Fall Guys postupně nabízeli několik kostýmů z her od Valve včetně Gordona Freemana ze série Half-Life a pana Peabodyho z Portalu 2. Mezi přidané kostýmy se dostalo i množství postav z ostatních her od vydavatelství Devolver Digital. Zrychlený ježek však představuje první případ spolupráce s legendární Segou. Kostým bude k dispozici od zítřka.

Fall Guys minulý týden rozjeli svou druhou sezónu, ve které se některé soutěže imaginární herní šou převlékly do středověkého kabátku. Hra je k dispozici na PC a Playstation 4, kde byla součástí červencého předplatného Playstation Plus zcela zdarma.