Zavřít reklamu

Oznámeno Total War Battles: Warhammer, další z mobilních spin-offů slavné strategické série

Total War se vrací na mobily, tentokrát s příchutí temné fantasy

25. 11. 2020     Zdroj

Vývojáři z NetEase a Games Workshop pracují na dalším dílu strategické série Total War Battles. Tentokrát se nadcházející hra odpoutá od tradičně s historií spjatých zasazení a podívá se po vzoru svých příbuzných z velkých platforem do temného fantasy světa Warhammeru. Vydavatelé zatím na internet uvolnili video s oznámením hry, která ukazuje moc hezky vyrenderované bojové scény.

Total War Battles: Warhammer bude už třetím dílem ze série mobilních strategií. Tu vydavatelé odstartovali už v roce 2012 s pozitivně přijatým Total War Battles: Shogun a poté ji v roce 2016 následovali s kritizovaným Total War Battles: Kingdom. To bylo narodzíl od předcházejícího dílu zcela zdarma, nohy mu ale podkopávalo množství mikrotransakcí a fakt, že kromě mobilních zařízení vyšlo i na počítačích.

Zatím nevíme, jakou formu zaujme nově oznámený Warhammer. Překvapilo by nás ale, kdyby se opět nejednalo o free-to-play titul s přítomností kupy mikrotransakcí. Jestli si chcete hru vyzkoušet co nejdříve, můžete se na oficiálních stránkách hry registrovat do uzavřené bety, která odstartuje ke konci roku. Plná verze hry vyjde na Android a iOS v zatím nespecifikované datum.