Zavřít reklamu

Oznámeno LittleBigPlanet Karting

Těžko říct, koho napadl tenhle podivný nápad, nicméně Sony oznámilo vývoj hry LittleBigPlanet Karting, která opět vyjde exkluzivně pro Playstation 3. Setkáme se v něm se Suckboyem a světem jaký už dobře známe, jen nás tentokrát autoři posadí do autíček a podobně jako v Modnation Racers budeme závodit. Máme tu i pár informací o chystaném […]

26. 3. 2012    

Těžko říct, koho napadl tenhle podivný nápad, nicméně Sony oznámilo vývoj hry LittleBigPlanet Karting, která opět vyjde exkluzivně pro Playstation 3. Setkáme se v něm se Suckboyem a světem jaký už dobře známe, jen nás tentokrát autoři posadí do autíček a podobně jako v Modnation Racers budeme závodit.

Máme tu i pár informací o chystaném multiplayeru. Ten bude podporovat až 8 online hráčů a nabídne i split-screen pro 4 hráče na jedné konzoli, či 2 a 2 online. Hra bude podporovat import kostýmů z druhého dílu a dočkáme se i 3D zobrazení. Co se týče nahrávacích časů, ty mají být podstatně rychlejší než v Modnation Racers. PS Vita verze se prý neplánuje. Hra vyjde ještě letos.