Zavřít reklamu

Oznámena hororová akce The Darkness 2

2K Games včera oznámilo další díl hororové akční FPS The Darkness, která vyšla v roce 2007. Hlavním hrdinou bude stejně jako v minulém díle italský mafián Jackie Estacada, jenž ovládá nadpřirozené síly temnoty a hodlá s nimi pro sebe získat co nejvíce. Hlavním tahákem hry má být možnost držet v jednu chvíli až čtyři zbraně […]

9. 2. 2011    

2K Games včera oznámilo další díl hororové akční FPS The Darkness, která vyšla v roce 2007. Hlavním hrdinou bude stejně jako v minulém díle italský mafián Jackie Estacada, jenž ovládá nadpřirozené síly temnoty a hodlá s nimi pro sebe získat co nejvíce.

Hlavním tahákem hry má být možnost držet v jednu chvíli až čtyři zbraně najednou. Tedy dvě v rukou a o zbytek se postarají vše chapadla, s nimiž lze po protivníky chytit nebo po nich házet různé věci. K tomu se ještě přidají Jackieho speciální dovednosti, jež mu temná síla propůjčila.

Celý příběh začíná dva roky po událostech prvního dílu, kde se Estacada nakonec pomstil vrahům své milované Jenny. Mezitím se z něho stal nejvyšší boss rodiny Franchetti a své schopnosti úspěšně potlačoval. Dle autorů nás čeká příběh plný zvratů, či dějových odboček. The Darkness 2 vychází na podzim tohoto roku pro PC, Xbox 360 a PS3.