Zavřít reklamu

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered vychází už 6. listopadu

Závodní série tentokrát přinese předělaný díl z minulosti.

5. 10. 2020    

EA dnes oznámilo Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, předělávku populární původní hry z roku 2010. Jedno z nejhůře střežených tajemství v herním byznysu se představilo v prvním traileru. Remasterovaná verze bude obsahovat všechny již vydané přídavky a bude podporovat cross-play mezi různými platformami. Suma sumárum nabídne remaster Hot Pursuit oproti deset let starému originálu šest hodin extra obsahu.

K již vydanému obsahu hra přidává i úplné novinky v podobě nových aut, nových možností jejich úpravy a spousty nových achievementů. Původní Hot Pursuit se v roce 2010 setkal s pozitivními reakcemi od hráčů a kritiků. Připomeňme, že i deset let stará hra byla remakem původního Hot Pursuit z roku 1998. Remasterované honičky s policií tak jsou remasterem remaku. Žijeme ve zvláštní době.

O chystaném remasteru jsme slyšeli už několikrát díky různým únikům z herních obchodů a udělení hodnocení ratingovými komisemi. Potom, co na něj lákal na Twitteru oficiální účet Need for Speed se prakticky potvrdil už včera. Spekulace, že by šlo o úplně nový díl tedy EA dneškem zadupává do země. Na next-genovém přírůstku do série se pracuje také, ale toho se dočkáme zřejmě až za pár let. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered vychází 6. listopadu na PC, Playstation 4, Xbox One. 13. listopadu dorazí na Switch.