Zavřít reklamu

Oznámen akční titul Devil’s Hunt

Nová hra Devil’s Hunt od polského celku se zaměří na souboj náboženských entit.

27. 7. 2018     Zdroj

Polské studio Layopi Games není nikterak známé. Nemá totiž za sebou zatím žádný velký titul, a to vše má změnit nyní oznámená hra Devil’s Hunt. Titul je vytvořen dle předlohy románu Equilibrium od Pawla Leśniaka. Ten je navíc šéfem celého studia a rovněž i vývoje, takže má titul kompletně pod taktovkou.

Devil’s Hunt bude vyprávět o nadpřirozené válce

Devil’s Hunt bude vyprávět válků démonů proti andělům. Hlavní hrdina jménem Desmond bude uprostřed toho všeho a bude se snažit přežít toto peklo. Desmond je člověk, který byl obdařen výjimečnými až nadpřirozenými schopnostmi. Ty by mohly být klíčové ve válce těchto dvou nesmiřitelných frakcí.

Hra bude dost silně zaměřena také na příběh. Ostatně studio se holedbá tím, že nabídne až dvě hodiny příběhových filmečků. To už je na hru solidní porce. Trochu nám hra stylizací připomíná titul Castlevania: Lords of Shadow, jen s tím rozdílem, že akce nebude izometrická, ale půjde o klasickou akční hru z pohledu třetí osoby. Nepřátel má být ve hře skutečně mnoho, takže boje budou dosti náročné, ale o to více zajímavé. Rovněž by se dala hra lehce přirovnat k titulu Infernal, který vyšel rovněž od polského studia v roce 2007.

Zatím není stanoveno přesné datum vydání, ale s Devil’s Hunt se počítá v roce 2019 na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.