Zavřít reklamu

Overwatch nejspíš brzy dorazí i na Nintendo Switch

Overwatch a Nintendo Switch? Zajímavá kombinace.

27. 8. 2019     Zdroj

Na Nintendo Switch nejspíš v brzké době dorazí další herní pecka – konkrétně titul Overwatch. Oficiálního potvrzení ze strany Nintenda či Blizzardu jsme se sice zatím nedočkali, hru na tuto konzoli však propálil Amazon, který na svém eshopu zveřejnil kryt právě na Switch. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby ovšem nebyl licencovaný. 

Na produktové stránce krytu, která je již v tuto chvíli nedostupná, se mohli zájemci o kryt dočíst, že je licencován jak samotným Blizzardem, tak i Nintendem, z čehož lze usuzovat, že tyto dvě společnosti spojily síly a na kapesní konzoli chtějí právě Overwatch přinést. Vzhledem k jeho popularitě by to však nebylo zřejmě ničím zcela překvapivým. Tím spíš, když je Switch pro Blizzard místem zaslíbeným. Dostupné je na něm totiž třeba i veleúspěšné Diablo 3. 

Obecně se dá říct, že “do toho” Nintendo skutečně šlape, aby na Switch dostalo co nejvíce co nejlepších titulů. I takový Zaklínač 3, který je mnohými označován za nejlepší hru posledních let, bude totiž na této konzoli hratelný. Spekulovalo se i o Red Dead Redemption 2, avšak nyní je v tomto směru spíš ticho po pěšině. Ale kdo ví, třeba i to se tu nakonec objeví.